• AKTUALNOŚCI
 • GALERIA
 • KONTAKT
 • Infrastruktura

  Centrum Zooterapii zlokalizowane jest na przepięknym i zacisznym Pogórzu Dynowskim, zaledwie 10 km od Rzeszowa. Otoczone jest liściastym lasem mieszanym, a wśród drzew znajdują się ścieżki spacerowe sprzyjające relaksowi  i rekreacji.

   

   

  Pacjentom Centrum Zooterapii oferujemy Ośrodek Jeździecki z nowocześnie wyposażoną salą do zooterapii i fizjoterapii, krytą ujeżdżalnię pozwalającą na prowadzenie terapii o każdej porze roku oraz odkrytą ujeżdżalnię, Strefę Relaksu, gdzie w wolnej chwili można skorzystać z suchej sauny i jacuzzi.

   

   

  Dodatkowo posiadamy halę sportową, gdzie oferujemy możliwość zajęć z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia aerobowe, zajęcia na siłowni, grę w ping – ponga, gry zespołowe, takie jak siatkówka czy koszykówka. 

  W miesiącach letnich dodatkowo polecamy Nordic Walking, boisko do siatkówki plażowej, a także wypożyczamy rowery. Centrum pokryte jest wygodnymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, a także ławeczkami, gdzie można przysiąść i odpocząć. Dla naszych Pacjentów i Gości wieczorami organizujemy integracyjne ogniska i grille.

   

   

  Naszym pacjentom oferujemy bazę noclegową w hotelu z komfortowo wyposażonymi pokojami. Restauracja znana jest z przepysznych posiłków, zróżnicowanych kalorycznie według upodobań naszych Gości. Słynie ona z wyśmienitej kuchni staropolskiej. 

   

  © Centrum Zooterapi WSIiZ. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344, Kielnarowa 386A