• AKTUALNOŚCI
 • GALERIA
 • KONTAKT
 • III Otwarty Puchar Kielnarowej 2014

  Skoki na koniach przez przeszkody, atrakcyjne konkursy jeździeckie z udziałem publiczności, zwiedzanie minizoo i laboratorium badań nad alpakami, a także przejażdżki na koniach – to tylko niektóre atrakcje zaplanowane przez organizatorów III Otwartego Pucharu Kielnarowej 2014. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 sierpnia w Centrum Zooterapii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej, a jej początek zaplanowano na godzinę 13:00.

   
   
  W ramach III Otwartego Pucharu Kielnarowej 2014 rozegrany zostanie konkurs Małej Rundy, czyli z przeszkodami o wysokości do 60 cm. Będzie też konkurs grand prix, w którym przeszkody ustawimy na wysokoścido 80 cm – wyjaśnia Agata Majka z Centrum Zooterapii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, które jest organizatorem zawodów. Szczególnie ciekawym wydarzeniem będzie konkurs specjalny „Bingo”, w którym to publiczność zdecyduje, na jakiej wysokości mają być ustawione przeszkody dla poszczególnych zawodników.
   

   

   

  Ale Centrum Zooterapii WSIiZ w Kielnarowej warto w niedzielę odwiedzić także z innych powodów. – Podczas zawodów jeździeckich będzie można odwiedzić nasze minizoo oraz laboratorium badań nad alpakami ALPAKA LAB. Dzieciom z pewnością spodobają się młode alpaki, które przyszły na świat w maju tego roku. Wanilia i Tymotka, bo takie imiona im nadano – już stały się ulubieńcami zwiedzających, zwłaszcza, że są bardzo towarzyskie i polubiły ludzi – wymienia Agata Majka.

   

  Zaplanowane zostały również przejażdżki na hucułach, przejażdżki bryczką, będą kiełbaski z grilla, swoje stoisko kulinarne przygotuje też nasza Taberna pod Sosnami - Zapraszamy do Kielnarowej całe rodziny z dziećmi, dla których będzie tu czekać naprawdę sporo atrakcji – dodaje.

   

   

   

   

   

  © Centrum Zooterapi WSIiZ. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Tel. 0 17 8661 341, fax. 0 17 8661 344, Kielnarowa 386A